U sklopu građanske akcije „Naš doprinos zajednici“, Kulturno umjetničko društvo Hrvatskih željeznica u suradnji sa udrugom Era slobodnih ruku održava akciju pod imenom KUD HŽ MOJ KVART te Vas ovim putem pozivamo na zajedničko druženje u Vašem i našem kvartu.

Bilo bi nam iznimno drago da nam se priključite u subotu 15.08.2015. od 10 sati ujutro na dobro poznatoj lokaciji, točnije ispred bivšeg Doma željezničara, tj. sadašnjeg Centra za mlade grada Varaždina, VAKUum te da zajedno uživamo u prekrasno ispunjenom danu uz razne radionice i da se još jednom uvjerite kakav potencijal postoji u vašoj neposrednoj blizini zahvaljujući aktivnom angažmanu mladih ljudi koji djeluju unutar udruga samog Centra.

Više možete saznati na opisu samog događaja

letak